Филтри -

Машини за обработка на почвата Gomselmash

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Gomselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
843,40 € UAH 35.000 UAH
Запчеста фреза
Година 07/1994 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Нивра
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се