Филтри -

Машини за обработка на почвата Gaspardo од Украина

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Машини за обработка на почвата Gaspardo од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 220 мм Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови реверзибилен плуг Gaspardo UNICO M 4+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 2500 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.466 € UAH 299.000 UAH
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.856 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Romaniv
нови култиватор Gaspardo DRACULA 4 м, 6 м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови диск брана Gaspardo UFO 4м. и 6м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови култиватор Gaspardo HS 8
1
Контактирајте го продавачот
25.800 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана Gaspardo UFO 500
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
61.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор Gaspardo DRACULA 430 нови култиватор Gaspardo DRACULA 430 нови култиватор Gaspardo DRACULA 430
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
81.400 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови реверзибилен плуг Gaspardo UNICO M
1
Контактирајте го продавачот
30.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови реверзибилен плуг Gaspardo MIRCO 7+1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
63.100 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор Gaspardo GRATOR
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.600 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 330 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана Gaspardo
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана Gaspardo UFO 400
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
52.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови подривач Gaspardo PINOCCHIO 300
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.400 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор Gaspardo SANDOKAN
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови подривач Gaspardo ARTIGLIO 300/7
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се