Филтри -

Машини за обработка на почвата GRIMME од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата GRIMME од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Molenaarsgraaf
косилка-таруп GRIMME KS 75/4 косилка-таруп GRIMME KS 75/4 косилка-таруп GRIMME KS 75/4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Beilen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
косилка-таруп GRIMME KS 1500 A косилка-таруп GRIMME KS 1500 A косилка-таруп GRIMME KS 1500 A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
косилка-таруп GRIMME KS 75/4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се