Филтри -

Машини за обработка на почвата GRIMME од Франција

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата GRIMME од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Вадач на компир
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Рото фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се