Филтри -

Машини за обработка на почвата GRIMME

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за обработка на почвата GRIMME

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen-Versen
рото брана GRIMME gf 400 рото брана GRIMME gf 400
2
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Рото брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Molenaarsgraaf
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Машина за собирање камења
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
косилка-таруп GRIMME KS 75/4 косилка-таруп GRIMME KS 75/4 косилка-таруп GRIMME KS 75/4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Beilen
косилка-таруп GRIMME KS 1500 A косилка-таруп GRIMME KS 1500 A косилка-таруп GRIMME KS 1500 A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
косилка-таруп GRIMME KS 75/4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
нови косилка-таруп GRIMME Längsfahreinrichtung
1
Контактирајте го продавачот
90 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Машина за собирање камења
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
66.900 €
Машина за собирање камења
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Германија, Pragsdorf
косилка-таруп GRIMME KS 75-4 косилка-таруп GRIMME KS 75-4
2
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Косилка-таруп
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Колоденка
Контактирајте го продавачот
29.200 US$ EUR ≈ 26.700 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се