Филтри -

Машини за обработка на почвата GREGOIRE од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата GREGOIRE од Украина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумская
реверзибилен плуг GREGOIRE Besson №2272 реверзибилен плуг GREGOIRE Besson №2272 реверзибилен плуг GREGOIRE Besson №2272
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.633 €
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьковская
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SP9 №2274 реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SP9 №2274 реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SP9 №2274
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 22.060 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумская
реверзибилен плуг GREGOIRE Besson 9 №1747 реверзибилен плуг GREGOIRE Besson 9 №1747 реверзибилен плуг GREGOIRE Besson 9 №1747
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Полтавская
диск брана GREGOIRE Gregoire Besson  №1711
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.674 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Полтавская
реверзибилен плуг GREGOIRE Besson №1975 реверзибилен плуг GREGOIRE Besson №1975
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Сумская
реверзибилен плуг GREGOIRE Besson №1934 реверзибилен плуг GREGOIRE Besson №1934
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 9.113 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Харьков
диск брана GREGOIRE BESSON DXRV №1960
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.470 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Полтавская
реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPB-9 №1601 реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPB-9 №1601
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 17.270 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хмельницкая
реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPMF B9 №1536
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.796 €
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 0.5 м
Украина, Черниговская
реверзибилен плуг GREGOIRE Besson 4+1 №1531 реверзибилен плуг GREGOIRE Besson 4+1 №1531
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.633 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одесская
Контактирајте го продавачот
8.672 € UAH 320.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Полтавская
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Украина, Львовская
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се