Филтри -

Машини за обработка на почвата GREGOIRE BESSON од Украина

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Машини за обработка на почвата GREGOIRE BESSON од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.903 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
16.265 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
52.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON RB47 5 (4+1) реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON RB47 5 (4+1)
2
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Сумы
реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPR 7 копусный (6+1) реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPR 7 копусный (6+1) реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPR 7 копусный (6+1)
3
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.823 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 240 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Подривач
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.363 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Київ
диск брана GREGOIRE BESSON диск брана GREGOIRE BESSON
2
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.820 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.271 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.351 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
12.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON
2
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Новгородка
плуг GREGOIRE BESSON 3 корпуса
1
Контактирајте го продавачот
1.162 € UAH 49.900 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.443 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.710 €
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9.75 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.850 €
Реверзибилен плуг
Година 01/2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Подільськ
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.351 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.120 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Розсішки
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.530 €
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 500 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се