Филтри -

Машини за обработка на почвата GREGOIRE BESSON

Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

106 огласа: Машини за обработка на почвата GREGOIRE BESSON

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг GREGOIRE BESSON 3 корпуса
1
Контактирајте го продавачот
1.234 € UAH 49.900 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPR 7 копусный (6+1) реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPR 7 копусный (6+1) реверзибилен плуг GREGOIRE BESSON SPR 7 копусный (6+1)
3
Контактирајте го продавачот
8.158 € UAH 330.000 UAH
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 240 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.437 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.250 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
аукција 3.600 €
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 4.200 €
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
6.540 € GBP 5.750 GBP
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.345 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 03/2003 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Плуг
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
25.583 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.690 €
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9.75 м
Украина, Звенигородка
диск брана GREGOIRE BESSON DISCOPACK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
диск брана GREGOIRE BESSON диск брана GREGOIRE BESSON диск брана GREGOIRE BESSON
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Київ
диск брана GREGOIRE BESSON
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.195 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Марківка
Контактирајте го продавачот
17.060 € GBP 15.000 GBP
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Bodenham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се