Филтри -

Машини за обработка на почвата GREAT PLAINS од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Машини за обработка на почвата GREAT PLAINS од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.430 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
9.470 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.125 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
нови култиватор GREAT PLAINS 8328FCC нови култиватор GREAT PLAINS 8328FCC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Нові Санжари
нови диск брана GREAT PLAINS Turbo-Max 8.0M (в наличии в Украине)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 165 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5.49 м
Украина, Проліски
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.430 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
нови запчеста фреза GREAT PLAINS Flex-Harrow FH6851HD нови запчеста фреза GREAT PLAINS Flex-Harrow FH6851HD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 15.54 м
Украина, Нові Санжари
Контактирајте го продавачот
13.390 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
машина за подготовка на почвата за сеидба GREAT PLAINS Turbo-Max3000TM машина за подготовка на почвата за сеидба GREAT PLAINS Turbo-Max3000TM машина за подготовка на почвата за сеидба GREAT PLAINS Turbo-Max3000TM
3
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.490 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Подвірне
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.660 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
Контактирајте го продавачот
127,60 € UAH 5.460 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се