Филтри -

Машини за обработка на почвата GREAT PLAINS од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата GREAT PLAINS од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.537 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
23.272 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
51.431 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
слама култиватор GREAT PLAINS ST BAR слама култиватор GREAT PLAINS ST BAR слама култиватор GREAT PLAINS ST BAR
3
Контактирајте го продавачот
5.329 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
58.063 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се