Филтри -

Машини за обработка на почвата GREAT PLAINS од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата GREAT PLAINS: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.400 €
Диск брана
Година 2014-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-31188 Holle
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Слама култиватор
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4625 Offenhausen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Слама култиватор
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4625 Offenhausen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
36.537 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
23.272 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
51.431 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
58.063 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
слама култиватор GREAT PLAINS ST BAR слама култиватор GREAT PLAINS ST BAR слама култиватор GREAT PLAINS ST BAR
3
Контактирајте го продавачот
5.329 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
26.400 €
Диск брана
Година 2014-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-31188 Holle
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се