Филтри -

Машини за обработка на почвата GREAT PLAINS

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата GREAT PLAINS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови слама култиватор GREAT PLAINS 6.0M TURBOMAX 6 m Semi-Mount High-Speed Decha
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Слама култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
48.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
нови култиватор GREAT PLAINS 8328FCC (в наявності в Україні!) нови култиватор GREAT PLAINS 8328FCC (в наявності в Україні!)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Хмельницький
нови култиватор GREAT PLAINS 8539FCC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12.04 м
Украина, м. Новомосковськ
нови диск брана GREAT PLAINS Turbo-Max 8.0M (в наличии в Украине)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 165 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.49 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.870 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.760 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.760 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.760 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
диск брана GREAT PLAINS Xpress 5.5 диск брана GREAT PLAINS Xpress 5.5
2
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
12.110 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
9.220 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
18.630 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Днепропетровский р-н, с. Партиза
Контактирајте го продавачот
57.590 € PLN 259.000 PLN
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Świdnik
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
13.050 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
26.400 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
136,70 € UAH 5.460 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.760 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Подвірне
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се