Филтри -

Машини за обработка на почвата GEO од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата GEO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана GEO Schijven EG DH 120 - 150 нови диск брана GEO Schijven EG DH 120 - 150 нови диск брана GEO Schijven EG DH 120 - 150
3
Контактирајте го продавачот
1.470 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови рамнач на земја GEO Bodem Vlakker HV нови рамнач на земја GEO Bodem Vlakker HV
2
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови плуг GEO 1 Scharige ploeg FP нови плуг GEO 1 Scharige ploeg FP нови плуг GEO 1 Scharige ploeg FP
3
Контактирајте го продавачот
690 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
690 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови плуг GEO 1 Schaar verstelbare Ploeg BPS
1
Контактирајте го продавачот
770 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови плуг GEO 2 Schaar ploeg TRC
1
Контактирајте го продавачот
700 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
760 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови рамнач на земја GEO Bodem vlakker GB4 - GB6 - GB7 нови рамнач на земја GEO Bodem vlakker GB4 - GB6 - GB7
2
Контактирајте го продавачот
520 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови рамнач на земја GEO Bodem vlakker - Tand cultivator - HDGBR5 - HDGBR7 нови рамнач на земја GEO Bodem vlakker - Tand cultivator - HDGBR5 - HDGBR7
2
Контактирајте го продавачот
875 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови култиватор GEO Grond frees TL 95 - 105 - 115 - 125 - 135 нови култиватор GEO Grond frees TL 95 - 105 - 115 - 125 - 135
2
Контактирајте го продавачот
1.490 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови култиватор GEO Cultivator AC5T - AC7T - AC9T нови култиватор GEO Cultivator AC5T - AC7T - AC9T нови култиватор GEO Cultivator AC5T - AC7T - AC9T
3
Контактирајте го продавачот
695 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
380 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови плуг GEO 300-600 Palletvork
1
Контактирајте го продавачот
280 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се