Филтри -

Машини за обработка на почвата GEO

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата GEO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рамнач на земја GEO Bodem vlakker GB4 - GB6 - GB7 нови рамнач на земја GEO Bodem vlakker GB4 - GB6 - GB7
2
Контактирајте го продавачот
520 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
760 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
385 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови култиватор GEO Cultivator  AC5T - AC7T - AC9T нови култиватор GEO Cultivator  AC5T - AC7T - AC9T нови култиватор GEO Cultivator  AC5T - AC7T - AC9T
3
Контактирајте го продавачот
695 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови рамнач на земја GEO Bodem vlakker - Tand cultivator - HDGBR5 - HDGBR7 нови рамнач на земја GEO Bodem vlakker - Tand cultivator - HDGBR5 - HDGBR7
2
Контактирајте го продавачот
875 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови плуг GEO 2 Schaar ploeg TRC нови плуг GEO 2 Schaar ploeg TRC
2
Контактирајте го продавачот
700 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови плуг GEO 1 Schaar verstelbare Ploeg BPS нови плуг GEO 1 Schaar verstelbare Ploeg BPS
2
Контактирајте го продавачот
770 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
380 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови диск брана GEO Schijven EG DH 120 - 150 нови диск брана GEO Schijven EG DH 120 - 150 нови диск брана GEO Schijven EG DH 120 - 150
3
Контактирајте го продавачот
1.470 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
нови рамнач на земја GEO Bodem Vlakker HV нови рамнач на земја GEO Bodem Vlakker HV нови рамнач на земја GEO Bodem Vlakker HV
3
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
2.235 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
2.810 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Контактирајте го продавачот
1.860 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuw-Weerdinge
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се