Филтри -

Машини за обработка на почвата GATCHINSELMASH

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата GATCHINSELMASH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
602,40 € UAH 25.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, с. Великая Александровка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се