Филтри -

Машини за обработка на почвата GASPARDO од Украина

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Машини за обработка на почвата GASPARDO од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови подривач GASPARDO Artiglio 300/7. Акция!!! нови подривач GASPARDO Artiglio 300/7. Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови диск брана GASPARDO UFO 4м. и 6м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Киев
нови култиватор GASPARDO DRACULA 4 м, 6 м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!!
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови подривач GASPARDO ARTIGLIO нови подривач GASPARDO ARTIGLIO
2
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Подривач
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Ровно
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг GASPARDO UNICO S 3+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo) нови реверзибилен плуг GASPARDO UNICO S 3+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови култиватор GASPARDO HS 8
1
Контактирајте го продавачот
23.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана GASPARDO UFO 500
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор GASPARDO DRACULA 430 нови култиватор GASPARDO DRACULA 430 нови култиватор GASPARDO DRACULA 430
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
74.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови реверзибилен плуг GASPARDO UNICO M
1
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови реверзибилен плуг GASPARDO MIRCO 7+1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор GASPARDO GRATOR
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 330 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана GASPARDO UFO 400
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
47.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана GASPARDO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови подривач GASPARDO PINOCCHIO 300
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови подривач GASPARDO ARTIGLIO 300/7
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор GASPARDO SANDOKAN
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.800 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се