Филтри -

Машини за обработка на почвата GASPARDO

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Машини за обработка на почвата GASPARDO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана GASPARDO UFO 4м. и 6м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Киев
нови подривач GASPARDO Artiglio 300/7. Акция!!! нови подривач GASPARDO Artiglio 300/7. Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови култиватор GASPARDO DRACULA 4 м, 6 м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!!
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
29.837 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
16.733 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Ровно
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг GASPARDO UNICO S 3+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo) нови реверзибилен плуг GASPARDO UNICO S 3+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови култиватор GASPARDO HS 8
1
Контактирајте го продавачот
23.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана GASPARDO UFO 500
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор GASPARDO DRACULA 430 нови култиватор GASPARDO DRACULA 430 нови култиватор GASPARDO DRACULA 430
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
74.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови реверзибилен плуг GASPARDO UNICO M
1
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови реверзибилен плуг GASPARDO MIRCO 7+1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор GASPARDO GRATOR
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 330 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана GASPARDO UFO 400
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
47.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови диск брана GASPARDO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови подривач GASPARDO PINOCCHIO 300
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови подривач GASPARDO ARTIGLIO 300/7
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови култиватор GASPARDO SANDOKAN
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.800 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови реверзибилен плуг GASPARDO UNICO M 4+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 2500 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
6.159 € PLN 29.000 PLN
Рото брана
Година 2011 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се