Филтри -

Машини за обработка на почвата GASCON

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата GASCON

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.504 €
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Лохвиця
нови слама култиватор GASCON SOKAR MCLTF-300
1
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 165 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се