Филтри -

Машини за обработка на почвата GALUCHO

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата GALUCHO: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
5.603 € GBP 4.750 GBP
Диск брана
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.192 € GBP 5.250 GBP
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
8.999 US$ EUR ≈ 8.443 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Пинск
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
7.669 € BGN 15.000 BGN
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Бугарија, Монтана
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се