Филтри -

Машини за обработка на почвата Frost

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Frost

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за подготовка на почвата за сеидба Frost Sonstige Frost Egge машина за подготовка на почвата за сеидба Frost Sonstige Frost Egge машина за подготовка на почвата за сеидба Frost Sonstige Frost Egge
3
Контактирајте го продавачот
4.999 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Riedstadt-Wolfskehlen
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Callantsoog
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се