Филтри -

Машини за обработка на почвата Fregat

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Fregat

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Fregat БПД 4.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Fregat БПД 4,2 диск брана Fregat БПД 4,2 диск брана Fregat БПД 4,2
3
Контактирајте го продавачот
5.663 € UAH 235.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 220 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Rivne
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Fregat БПД 2.4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Fregat БПД - 4.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се