Филтри -

Машини за обработка на почвата Fortschritt

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Fortschritt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се