Филтри -

Машини за обработка на почвата Flexi-Coil

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Flexi-Coil

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
земјоделски валјак Flexi-Coil земјоделски валјак Flexi-Coil земјоделски валјак Flexi-Coil
3
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.615 €
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
713,20 € PLN 3.075 PLN
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kruszwica
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.892 € UAH 120.000 UAH
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се