Филтри -

Машини за обработка на почвата Farmet од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Farmet од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.35 м
Германија, 23936 Upahl
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
култиватор Farmet verso 7 култиватор Farmet verso 7 култиватор Farmet verso 7
3
Контактирајте го продавачот
19.889 €
Култиватор
Длабочина на обработка 1 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
култиватор Farmet Triolent TX 800 култиватор Farmet Triolent TX 800 култиватор Farmet Triolent TX 800
3
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-06712 Salsitz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се