Филтри -

Машини за обработка на почвата Farmet

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Машини за обработка на почвата Farmet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 8 ха/час Работна брзина 15 км/ч
Година 12/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови подривач Farmet FARMET DIGGER 3N нови подривач Farmet FARMET DIGGER 3N
2
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 09/2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 245 кс
Година 01/2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
31.279 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
култиватор Farmet K-600 култиватор Farmet K-600
2
Контактирајте го продавачот
6.492 € UAH 260.000 UAH
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Івангород
Контактирајте го продавачот
5.493 € UAH 220.000 UAH
Култиватор
Година 01/2005 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Івангород
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.850 €
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.35 м
Германија, 23936 Upahl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
култиватор Farmet verso 7 култиватор Farmet verso 7 култиватор Farmet verso 7
3
Контактирајте го продавачот
19.889 €
Култиватор
Длабочина на обработка 1 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.35 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
13.980 € UAH 560.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 01/2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Березівка
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 30.160 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 07/2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Безуглівка
култиватор Farmet K 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.130 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
култиватор Farmet Triolent TX 800 култиватор Farmet Triolent TX 800 култиватор Farmet Triolent TX 800
3
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се