Филтри -

Машини за обработка на почвата Falc

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Falc

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Италија, Rieti
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.699 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Охиньки
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Австрија, Hinzenbach
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се