Филтри -

Машини за обработка на почвата FREGAT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата FREGAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана FREGAT БПД 4,2 диск брана FREGAT БПД 4,2 диск брана FREGAT БПД 4,2
3
Контактирајте го продавачот
5.786 € UAH 230.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 220 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Коростень
диск брана FREGAT БПД - 4.2
1
Контактирајте го продавачот
3.774 € UAH 150.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се