Филтри -

Машини за обработка на почвата FRANQUET

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата FRANQUET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се