Филтри -

Машини за обработка на почвата FRANDENT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата FRANDENT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.168 € PLN 26.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 55 мм
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се