Филтри -

Машини за обработка на почвата FRAMEST од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата FRAMEST од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.400 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Чабани
Контактирајте го продавачот
21.750 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 700 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Чабани
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
48.300 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Чабани
Контактирајте го продавачот
47.840 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Чабани
диск брана FRAMEST FraMest №1661
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.890 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Сумская
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се