Филтри -

Машини за обработка на почвата FORTSCHRITT од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата FORTSCHRITT од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
диск брана FORTSCHRITT U 236 - AB: 3,0 m диск брана FORTSCHRITT U 236 - AB: 3,0 m диск брана FORTSCHRITT U 236 - AB: 3,0 m
3
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Диск брана
Година 1987-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се