Филтри -

Машини за обработка на почвата FORTSCHRITT од Европа

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата FORTSCHRITT: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
диск брана FORTSCHRITT U 236 - AB: 3,0 m диск брана FORTSCHRITT U 236 - AB: 3,0 m диск брана FORTSCHRITT U 236 - AB: 3,0 m
3
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Диск брана
Година 1987-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се