Филтри -

Машини за обработка на почвата FLEXI-COIL од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата FLEXI-COIL од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.125 € UAH 120.000 UAH
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Контактирајте го продавачот
3.125 € UAH 120.000 UAH
Друга фреза
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.399 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тальне
диск брана FLEXI-COIL ST 820 №1658 диск брана FLEXI-COIL ST 820 №1658
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Луганская
машина за подготовка на почвата за сеидба FLEXI-COIL ST820 №2130 машина за подготовка на почвата за сеидба FLEXI-COIL ST820 №2130 машина за подготовка на почвата за сеидба FLEXI-COIL ST820 №2130
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.110 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се