Филтри -

Машини за обработка на почвата FLEXI-COIL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата FLEXI-COIL: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.978 € UAH 120.000 UAH
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Контактирајте го продавачот
2.978 € UAH 120.000 UAH
Друга фреза
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.539 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тальне
Контактирајте го продавачот
3.341 € GBP 2.950 GBP
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Обединето Кралство, NORTH YORKSHIRE
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се