Филтри -

Машини за обработка на почвата FERRI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата FERRI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодни мулчер FERRI BROYEUR самоодни мулчер FERRI BROYEUR
2
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Самоодни мулчер
Година 2017 Километража 368 м/ч Ширина на опфаќање
Франција, AURILLAC
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.84 м
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се