Филтри -

Машини за обработка на почвата FERABOLI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата FERABOLI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови слама култиватор FERABOLI 5 нови слама култиватор FERABOLI 5 нови слама култиватор FERABOLI 5
3
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се