Филтри -

Машини за обработка на почвата FARMET од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата FARMET од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.010 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.470 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.630 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Батятичі
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.170 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 245 кс
Година 01/2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Теребовля
нови диск брана FARMET Farmet Softer 1250 PRO
1
Контактирајте го продавачот
104.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 35 мм Капацитет 12.218 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, Кропивницький
култиватор FARMET K-600
1
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бережанка
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.930 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Сумы
нови подривач FARMET FARMET DIGGER 3N нови подривач FARMET FARMET DIGGER 3N
2
Контактирајте го продавачот
29.400 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 09/2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
31.279 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се