Филтри -

Машини за обработка на почвата FARMET од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата FARMET од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Rot Am See
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-31188 Holle
диск брана FARMET güllekurzscheibenegge softer3n
1
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.35 м
Германија, 23936 Upahl
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се