Филтри -

Машини за обработка на почвата FARMET

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Машини за обработка на почвата FARMET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, с. Мала Олексанрівка
култиватор FARMET K 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Rot Am See
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Золочев
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.340 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.870 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 245 кс
Година 01/2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бережанка
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 8 ха/час Работна брзина 15 км/ч
Година 12/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Goworów
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
31.279 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
13.850 €
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
диск брана FARMET güllekurzscheibenegge softer3n
1
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
култиватор FARMET K-600
1
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9.85 м
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.35 м
Германија, 23936 Upahl
подривач FARMET KRTEK DG5
1
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.744 €
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина, Марківка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се