Филтри -

Машини за обработка на почвата FALC

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата FALC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
мулчер за трактор FALC ZENIT 270
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
аукција 350 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Frasnes-Lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
нови рото брана FALC YOMEL i / MAGNUM 3500 нови рото брана FALC YOMEL i / MAGNUM 3500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
5.200 US$ EUR ≈ 4.831 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Пирятин
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Други мулчер
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.323 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Охиньки
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се