Филтри -

Машини за обработка на почвата Expom

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Expom

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови земјоделски валјак Expom Maximus нови земјоделски валјак Expom Maximus нови земјоделски валјак Expom Maximus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Белорусија, Королев Стан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Бугарија, Yambol
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
4.832 € Без ДДВ
Подривач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Husum
земјоделски валјак Expom  MORS 2,75 земјоделски валјак Expom  MORS 2,75 земјоделски валјак Expom  MORS 2,75
3
Контактирајте го продавачот
7.239 €
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Подривач
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се