Филтри -

Машини за обработка на почвата Evers - Казахстан

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Evers - Казахстан: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 170 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Алматы
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се