Филтри -

Машини за обработка на почвата Evers од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Машини за обработка на почвата Evers од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Подривач
Длабочина на обработка 50 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Tollebeek
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Vriezenveen
диск брана Evers Dulmen SE 600/51
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.1 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Подривач
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се