Филтри -

Машини за обработка на почвата Evers од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Evers од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.193,28 €
Плуг
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-91522 Ansbach
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.319,33 €
Диск брана
Година 2003-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-56642 Kruft
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
диск брана Evers Rh 480 диск брана Evers Rh 480 диск брана Evers Rh 480
3
Контактирајте го продавачот
6.679,83 €
Диск брана
Година 2002-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-25813 Husum
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-79400 Kandern
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.320,17 €
Диск брана
Година 2003-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-56642 Kruft
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
6.489,92 €
Земјоделски валјак
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-89584 Ehingen Kirchbierlingen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се