Филтри -

Машини за обработка на почвата Evers од Европа

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Evers: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Veesser Enkweg 45, 8194 Lk Veessen
Контактирајте го продавачот
Evers
8 ч.
800 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Холандија, Witharen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
8.193,28 €
Плуг
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-91522 Ansbach
E-FARM.COM
6 години на Agriline
слама култиватор Evers Brumpy слама култиватор Evers Brumpy
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Vrasene
плуг Evers vaste tand/dieppoot met rol LE-9KR62
1
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Veesser Enkweg 45, 8194 Lk Veessen
Контактирајте го продавачот
8.319,33 €
Диск брана
Година 2003-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-56642 Kruft
E-FARM.COM
6 години на Agriline
диск брана Evers Rh 480 диск брана Evers Rh 480 диск брана Evers Rh 480
3
Контактирајте го продавачот
6.679,83 €
Диск брана
Година 2002-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-25813 Husum
E-FARM.COM
6 години на Agriline
подривач Evers подривач Evers подривач Evers
3
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Подривач
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Bihor
култиватор Evers Cultivator 5 tands култиватор Evers Cultivator 5 tands култиватор Evers Cultivator 5 tands
3
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lemele
култиватор Evers Cultivator 19 tand култиватор Evers Cultivator 19 tand
2
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.75 м
Холандија, Lemele
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2005-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се