Филтри -

Машини за обработка на почвата Evers

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Evers: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
Evers
31 ч.
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Bladel
Контактирајте го продавачот
аукција 250 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Breda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kruft
култиватор Evers Burma култиватор Evers Burma
2
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Подривач
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
6.489,92 €
Земјоделски валјак
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-89584 Ehingen Kirchbierlingen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Диск брана
Година 1999-08-08 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, De-25813 Husum
E-FARM.COM
6 години на Agriline
земјоделски валјак Evers Hack-1 EX-7K земјоделски валјак Evers Hack-1 EX-7K
2
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Земјоделски валјак
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zuidoostbeemster
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се