Филтри -

Машини за обработка на почвата Euro-Masz

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Euro-Masz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.866 € PLN 29.500 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Warsaw
нови земјоделски валјак Euro-Masz Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / Roller / Wał uprawowy нови земјоделски валјак Euro-Masz Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / Roller / Wał uprawowy нови земјоделски валјак Euro-Masz Cambridge Walze 3m / Ackerwalze / Roller / Wał uprawowy
3
Контактирајте го продавачот
2.840 € PLN 12.200 PLN
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warsaw
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.580 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
4.857 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
3.738 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
3.072 € PLN 13.200 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
11.290 € PLN 48.500 PLN
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Warsaw
нови земјоделски валјак Euro-Masz Cambridge Walze 5,0m hydr. / Ackerwalze / Wał posiewny ciągniony
1
Контактирајте го продавачот
8.891 € PLN 38.200 PLN
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Warsaw
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се