Филтри -

Машини за обработка на почвата Elvorti (Chervona Zirka)

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Elvorti (Chervona Zirka)

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.024 € UAH 250.000 UAH
Култиватор
Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 11 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Світловодськ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се