Филтри -

Машини за обработка на почвата Elibol

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Elibol

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 175 м
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се