Филтри -

Машини за обработка на почвата EURO-MASZ од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата EURO-MASZ од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови земјоделски валјак EURO-MASZ Cambridgewalze WPZ нови земјоделски валјак EURO-MASZ Cambridgewalze WPZ нови земјоделски валјак EURO-MASZ Cambridgewalze WPZ
3
Контактирајте го продавачот
2.311 € PLN 10.900 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
10.280 € PLN 48.500 PLN
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Warszawa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.258 € PLN 24.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.986 € PLN 18.800 PLN
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.353 € PLN 11.100 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
5.258 € PLN 24.800 PLN
Земјоделски валјак
Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се